A N K A M A K

Mühendislik

30

YILLIK TECRÜBE ve BİRİKİM . Kuruluş aşamasında yapılanmasına ağırlık veren ANKAMAK MÜHENDİSLİK için iş sağlığı ve güvenliği birinci sırada önem arz etmektedir. Bu bağlamda personellerinin eğitimi ve bilgilendirilmesi için titizlikle çalışmaktadır.
Services

ANKAMAK Mühendislik

Misyonumuz

Emek ve deneyimin önderliğinde , tecrübeli kadrosuyla ; güvenilir, çözüm odaklı üretimi ; doğru kalite fiyat performansı bileşeninde geniş ürün yelpazesiyle gerçekleştirmektir.

Firmamız her türlü sondaj makinası ; enjeksiyon ekipmanlarında hem sağlam hem de ekonomik çözümler üretip pazarlamaktadır .Gerek üretim ve satış sürecinde gerekse satış sonrası hizmetlerimizde müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak hızlı sonuçlar elde etmeye çalışıyoruz. Günümüzde ekonomik ve teknolojik koşullara uygun ; hızlı değişen şartların gereklerini yerine getirerek modern makine olanakları ve deneyimli kadrosuyla en doğru çözümler üretmek ; daima araştırmacı , yenilikçi ve atılımcı yapımızla müşterilerimizle kalıcı , dostane ve çözüm odaklı ilişkilerimizin devamlılığını sağlamak ve geliştirmek amacındayız.

Ürün ve Hizmetlerimiz

ANKAMAK Mühendislik

ürün ve Hizmetlerimiz

Enjeksiyon Santralleri

Enjeksiyon Hazırlama Setleri

Kuyubaşı Enjeksiyon Setleri

Triplex Çamur Pompası

Kuyubaşı Enjeksiyon Seti

Hidrolik Sondaj Makinesi