• Tel: +90 312 267 06 65

Adres

Dökümcüler St. 249 Cd.
No:33 SİNCAN ANKARA

AB Standartlarında

Hizmet Veriyoruz

7/24 Hizmetinizde

Tüm Hafta
Destek : +90 312 267 06 66

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Ankara şehirler arası nakliyat ve taşıma hizmetimiz ile hem Ankaradan hem de Ankara dışından istenilen tüm illere nakliye yapabilmekteyiz. Gerek tayinler gerekse iş değişikliği gerekse mal sevkiyatı için yoğun olarak sağladığımız şehirler arası nakliyat hizmetimizi son model araçlarımızla ve taşıma ekipmanlarımız ile sorunsuz olarak gerçekleştirmekteyiz.

Şehirler arası nakliye hizmeti donanımın yanı sıra tecrübe de gerekmektedir. Firmamız yıllara dayanan tecrübesi ile yabancısı olduğunuz illerde dahi kontrolü elinde tutarak nakliyenin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Firmamız taşıma öncesi ayrıntılı bir tespit yaparak araç büyüklüğü, personel, asansör gibi ayrıntıları belirleyerek en uygun ölçülerde taşıma gerçekleştirmeyi amaçlar. Ambalajlama işlemi, araca yüklenme ve tekrar yeni adrese yükleme işlemleri titizlik içerisinde büyük bir dikkat ile yapılır.

Zaman kaybını ve mal zararını en aza indirerek güvenli taşıma hizmeti sunan ORSAN NAKLİYAT, şehirler arası nakliyat konusunda doğru adresiniz.

Parsiyel Yük Taşımacılığı

Nakliye sektöründe yükün net bir tanımının yapılamayacağını kabul eden ORSAN NAKLİYAT ebat, kilo, mal cinsi farkı gözetmeksizin tüm nakliye ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Bu yüzden parsiyel yüklerinizle ilgili hiçbir sıkıntı çekmeyeceğiniz iş ortağınız olduğumuzu gururla söyleyebilmekteyiz.

Milk-Run Taşımacılık

Tedarikçileriniz, fabrika/depolarınız ve müşterileriniz arasındaki mal hareketleri ve taşımaları simüle ederek optimum taşıma modelini oluşturuyoruz. Bu modele göre araç filosunu belirleyerek şirketinizin süreçleri içerisinde konumlandırarak çalıştırıyoruz.

Cross Dock

Tedarikçilerimizden temin edilen malların depoya alınmadan tasnif edilerek müşterilerilerimizin ihtiyaçlarına göre sevk ediyoruz.